ZAJĘCIA W GRUPIE I
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
Zajęcia rozwijające mowę i myślenie |
Zajęcia ruchowe ogólnorozwojowe o charakterze gimnastycznym |
Zajęcia kształtujące pojęcia matematyczne |
Zajęcia umuzykalniające |
Zajęcia plastyczno-techniczne |
ZAJĘCIA DODATKOWE
Typ zajęcia | Termin realizacji | Osoba prowadząca | We współpracy z: |
Terapia pedagogiczna |
Codziennie Zgodnie z potrzebami |
mgr Joanna Bot |
|
Rytmika |
Poniedziałki 10:00– 10:15 Środy 10:00 – 10:15 |
mgr Joanna Bot |
|
Terapia logopedyczna |
Poniedziałki 11:00 – 15:00 |
mgr Justyna Podmokła |
|
Gimnastyka korekcyjno – kompensacyjna(profilaktyka wad postawy) |
Środy 11:30 – 11:45 Piątek 11:15 – 11:30 |
mgr Joanna Bot |
|
Język angielski |
Wtorki 09:45 – 10:00 Czwartki 09:45 – 10:00 |
mgr Aleksandra Filipuk |
|
ZAJĘCIA W GRUPIE II
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
Edukacja językowa | Edukacja matematyczna | Edukacja językowa | Edukacja matematyczna | Edukacja językowa |
Edukacja plastyczna | Ćwiczenia gimnastyczne | Edukacja muzyczna | Ćwiczenia gimnastyczne | Edukacja plastyczna |
ZAJĘCIA DODATKOWE
Typ zajęcia | Termin realizacji | Osoba prowadząca | We współpracy z: |
Terapia pedagogiczna |
Codziennie Zgodnie z potrzebami |
mgr Renata Wypych
|
|
Terapia logopedyczna |
Poniedziałki 12:30 – 15:00 |
mgr Justyna Podmokła |
|
Rytmika | Poniedziałki 10:30 – 11:00
Wtorki 13:00 – 13:30 |
mgr Nina Antoszek |
|
|
|
|
|
Tańce |
Środy 13:30 – 14:00 Piątki 13:30 – 14:00 |
mgr Nina Antoszek |
|
Język angielski |
Wtorki 10:00 – 10:30 Czwartki 10:00 – 10:30 |
mgr Aleksandra Filipiuk |
|
ZAJĘCIA W GRUPIE III
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
Edukacja językowa | Edukacja matematyczna | Edukacja językowa | Edukacja matematyczna |
Edukacja językowa |
Edukacja ruchowa | Edukacja muzyczna | Edukacja plastyczna | Edukacja gimnastyczna |
Edukacja plastyczna |
ZAJĘCIA DODATKOWE
Typ zajęcia | Termin realizacji | Osoba prowadząca | We współpracy z: |
|
|||
Warsztaty plastyczne |
piątki co 2 tyg. 12:45 – 14:00 |
mgr Barbara Gawryjołek |
Młodzieżowym Domem Kultury nr 2 |
Rytmika | Środy 10:30-11:00
Czwartki 11:00-11:30 |
mgr Alicja Hereta |
|
Terapia pedagogiczna |
Codziennie Zgodnie z potrzebami |
mgr Anna Cieślik mgr Alicja Hereta |
|
Terapia logopedyczna |
Poniedziałki 11:00 – 15:00 |
mgr Justyna Podmokła |
|
Zajęcia sportowo-zdrowotne |
Poniedziałki 13:00-13:30 Piątki 11.00- 11.30 |
mgr Alicja Hereta |
|
Język angielski |
Wtorki 10:30-11:00 Czwartki 10:30-11:00 |
mgr Aleksandra Filipiuk |
|
Religia |
Poniedziałki 8.00- 8.30 Wtorki 8.00- 8.30 |
s. Ewelina Górska |
|