Posted in aktualności galeria zdjęć Grupa III (2019) spotkania zajęcia

Koty – zajęcia biblioteczne gr I

22 stycznia  dzieci uczestniczyły w  kolejnych zajęciach bibliotecznych prowadzonych przez p. Magdę i Joasię  z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im H. Łopacińskiego. Tym razem słuchaliśmy opowiadania o kotkach, które lubiły psocić.

Posted in galeria zdjęć Grupa III (2018) zabawy zajęcia

Lekcja Biblioteczna: Koty

22 stycznia 2020 odbyła się w Przedszkolu lekcja biblioteczna pt.: „Koty”

prowadzona przez panie z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego

Posted in galeria zdjęć Grupa III (2019) występy dzieci

Święto Babci i Dziadka w gr I

9 stycznia 2020r.  gościliśmy w naszej grupie niezwykłych gości – ukochane Babcie i Dziadków. Z okazji ich święta  Maluszki zaprezentowały  przybyłym gościom program artystyczny. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy też Babcie, które przypomniały sobie przedszkolne zabawy. Na zakończenie dzieci wręczyły gościom  własnoręcznie wykonane upominki .

Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom Sto lat!!!

Posted in galeria zdjęć Grupa III (2018) spotkania występy dla dzieci

Jasełka w SP nr 24

Dnia 20 grudnia 2019 roku dzieci z Przedszkola nr 4

zostały zaproszone do obejrzenia Przedstawienia Jasełkowego zorganizowanego przez uczniów SP. nr 24

Posted in galeria zdjęć Grupa III (2019) występy dzieci

W świątecznym nastroju – gr I

16 grudnia 2019r w grupie I odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe z artystycznymi występami Maluszków. Dzieci w świątecznym nastroju z dużym zaangażowaniem prezentowały umiejętności artystyczne –   recytowały wiersze, śpiewały   piosenki bożonarodzeniowe oraz kolędy. Po przedstawieniu dzieci wręczyły przybyłym rodzicom  wykonane upominki- choinki. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy.

Posted in aktualności galeria zdjęć Grupa III (2018) występy dzieci

Jasełka Bożonarodzeniowe w gr. III

Dnia 17 grudnia 2019 roku dzieci z grupy III zaprosiły do Przedszkola swoich rodziców. Zaprezentowały tzw. Jasełka Bożonarodzeniowe, połączone z życzeniami i własnoręcznie przygotowanymi upominkami dla rodziców.

Posted in akcje galeria zdjęć Grupa III (2018) Grupa III (2019) wyjścia z przedszkola

Przedszkole do Hymnu

Dzieci z Przedszkola nr 4 w Lublinie, zgodnie z zaproszeniem Ministra Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży włączyły się w akcję „Szkoła do hymnu” i odśpiewały 4-zwrotkowy hymn narodowy, pod pomnikiem Marszałka J. Piłsudskiego w Lublinie, w piątek, 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11 .

Posted in akcje aktualności galeria zdjęć Grupa III (2018) zajęcia

GÓRA GROSZA gr III

Dziękujemy za włączenie się do Akcji Charytatywnej w roku szkolnym 2019/2010, której celem jest pomoc dzieciom, wychowującym się poza swoją rodziną (w domach dziecka czy rodzinach zastępczych) .
Akcja pokazała maluchom, iż nawet drobne monety, zbierane przez wielu ludzi i przekazywane na cele charytatywne, są w stanie pomóc potrzebującym.
Posted in aktualności galeria zdjęć Grupa III (2019) spotkania zajęcia

Lekcja kontra infekcja – gr. I

6 grudnia  odwiedziły nasze przedszkole panie studentki Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Opowiedziały  maluchom jak przenoszą się zarazki i skąd się biorą oraz dlaczego należy myć ręce. Dzieci przypomniały sobie również w jaki sposób dokładnie myje się ręce.

Posted in aktualności galeria zdjęć Grupa III (2018) spotkania zajęcia

Lekcja kontra infekcja gr III

Dnia 6 grudnia 2019 r. dzieci z grupy III uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych : „Lekcja kontra infekcja” prowadzonych przez studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Lekcja-akcja profilaktyczna miała na celu uświadamianie przedszkolakom jak ważna jest codzienna higiena rąk, dbałość o jakość i czystość spożywanego pożywienia. Ponadto poruszony został problem cywilizacyjny dotyczący coraz bardziej powszechnej antybiotykooporności obserwowanej u zwierząt i ludzi.